تست ریسک پذیری اقتصادی آنلاین

آزمون آنلاین تحمل ریسک در سرمایه‌گذاری

پرسشنامه سنجش ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران

عواملی که میزان ریسک‌پذیری ما را مشخص می‌کنند شامل شخصیت، تجربیات، شرایط مالی و … هستند. با پاسخ‌گویی به سوالات زیر و انجام تست ارزیابی ریسک‌پذیری، می‌توانید میزان ریسک پذیری خود را بسنجید.

پس از انجام تست ریسک‌پذیری سرمایه و دانش، مناسب‌ترین پیشنهادات برای سرمایه‌گذاری و خلق ثروت به شما ارائه می‌شود.

ارزیابی تحمل ریسک سرمایه‌گذاری

آزمون ارزیابی توان مشتری در تحمل ریسک

سوالات زیر را با دقت و صادقانه پاسخ دهید.  نتیجه نهایی آزمون به صورت آنلاین به شما نمایش داده می‌شود و میزان ریسک‌پذیری شما را می‌سنجد. بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری با توجه به اهدافتان و سطح ریسک‌پذیری که دارید به شما پیشنهاد می‌شود.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار در مورد تست ریسک‌پذیری

آزمون آنلاین ریسک‌پذیری به شما کمک می‌کند تا با توجه به شخصیت و چشم‌اندازی که در بازارهای مالی دارید، بهترین تصمیم برای سرمایه‌گذاری را اتخاذ کنید.

افراد از لحاظ میزان ریسک‌پذیری در سرمایه‌گذاری به 5 نوع مختلف، شامل محافظه‌کار، تا حدودی محافظه‌کار، متعادل، تاحدودی ریسک‌پذیر و ریسک‌پذیر دسته‌بندی می‌شوند.

تست سرمایه‌گذاری اصطلاحی است که عموم مردم برای سنجش میزان ریسک خود و انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی استفاده می‌کنند.

آزمون سرمایه‌گذاری به شما کمک می‌کند تا با شناخت میزان ریسک خود و اهدافی که از سرمایه‌گذاری دارید، مناسب‌ترین روش را انتخاب نمایید.

سرمایه‌گذاری موفق را با سرمایه و دانش تجربه کنید!

اگر علاقه‌مند به کسب سود هستید و فکر می‌کنید دانش و تحلیل دقیق بازار می‌تواند در بلند مدت سودآوری کسب نماید، پیشنهاد می‌کنیم سرمایه‌گذاری در سبدگردانی اختصاصی اوراق بهادار و صندوق‌های سرمایه و دانش را تجربه کنید.

درخواست مشاوره

کارشناسان سبدگردان سرمایه و دانش آماده پاسخ‌گویی و ارائه بهترین راهکارهای سرمایه‌گذاری به شما هستند.

با شماره 42548(021) داخلی 3 تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنیم.

اسکرول به بالا