صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق

بهترین صندوق برای کسب بالاترین درصد سود

صندوق سرمایه گذاری مشترک افق (سهامی)

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق اولین صندوق تحت مدیریت سبدگردان سرمایه و دانش است که تاسیس آن به سال 1391 برمی‌گردد که کارگزاری سرمایه و دانش، مجوز فعالیت این صندوق را از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ نمود.

در سال 1399 که سبدگردان سرمایه و دانش مجوز فعالیت دریافت کرد، صندوق افق نیز تحت مدیریت سبدگردان سرمایه و دانش درآمد.

این صندوق سهامی و از نوع صدور و ابطال می‌باشد. به این ترتیب که این صندوق در فرابورس قابلیت معامله ندارد، درحالیکه افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارند این امکان برای آنها فراهم است که تا ساعت 10 شب اقدام به صدور واحدهای سرمایه گذاری نمایند.

 

168,316 ریال

قیمت صدور هر واحد سرمایه‌گذاری

167,217 ریال

قیمت ابطال هر واحد سرمایه‌گذاری

5,603,829

تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری شده نزد سرمایه‌گذاران

1402/03/12

تاریخ آخرین بروزرسانی اطلاعات

شروع سرمایه‌گذاری و تجربه آرامش مالی

عملکردی بالاتر از شاخص کل بورس

صندوق افق با عملکردی همواره بالاتر از شاخص کل بورس، تجربه هیجان سرمایه‌گذاری مطمئن و ریسک حساب شده را به سرمایه‌گذار منتقل می‌کند.

مزیت این سرمایه‌گذاری غیرمستقیم این است که متخصیص و تحلیلگران سبدگردان سرمایه و دانش بهترین فرصت‌های کسب سود را در صندوق افق برای سرمایه‌گذار فراهم می‌آورند.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق

مشاوره با کارشناسان سرمایه و دانش

برای مشاوره با کارشناسان و شروع سرمایه‌گذاری با ما تماس بگیرید.
مشاوره مالی

مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق افق

با صندوق افق بازدهی بالاتر از تورم را تجربه کنید

بدون صف خرید و فروش

یکی از مزایای صندوق افق نسبت به صندوق‌های قابل معامله در فرابورس این است که هیچگاه در صف خرید و صف فروش این صندوق نخواهید ماند.

هرگاه شخصی نیت به سرمایه‌گذاری در صندوق افق داشته باشد، سبدگردان سرمایه و دانش اقدام به صدور برای مشتری خواهد نمود و طبیعتا هرگاه اقدام به ابطال نماید، مدیریت صندوق، ابطال را به دستور سرمایه‌گذار اعمال می‌کند و مبلغ سرمایه‌گذاری شده مشتری را به وی عودت خواهد داد.

کسب بازدهی بالاتر از تورم

مزیت دیگر سرمایه‌گذاری در افق کسب بازدهی فراتر از تورم برای سرمایه گذار خواهد بود.

هدف از سرمایه‌گذاری در صندوق افق برای مشتری باید کسب بازدهی حداقل متناسب با تورم باشد، درحالیکه صندوق افق توانسته است با پوشش تورم اعلامی، بازدهی تقریبی 25 درصد بالاتر از تورم را داشته باشد.

صندوق مشترک افق با استفاده از مدیران دارایی حرفه‌ای، با دانش و با تجربه نسبت به انتخاب آگاهانه سهام شرکت‌های با پتانسیل سودآوری بالا و همچنین تنوع در چیدمان این سهام در پورتفوی، توانسته است بین صندوق‌های برتر سرمایه‌گذاری بازار سرمایه از نظر بازدهی قرار گیرد.

نقدشوندگی بالا

صندوق افق نقدشوندگی بالایی دارد و همانطور که پیشتر ذکر شد، صف فروش برای این صندوق بی‌معناست و هرگاه سرمایه‌گذار اقدام به ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری خود نماید، سبدگردان سرمایه و دانش موظف به پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری شده توسط مشتری در صندوق افق تحت هر شرایطی است.

ارزش خالص دارایی (NAV) صندوق

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک اقدام به جمع‌آوری سرمایه از تعداد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران می‌کنند و مبالغ جمع‌آوری شده را صرف سرمایه‌گذاری در بورس می‌کنند. هر شخصی که در این فرایند به عنوان سرمایه‌گذار مشارکت داشته باشد متناسب با میزان سرمایه‎گذاری که انجام داده است، تعداد مشخصی از سهام صندوق به وی تعلق می‌گیرد که ارزش هر واحد دارایی با NAV مشخص می‌شود.

NAV یا ارزش خالص دارایی معمولا برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک یا صندوق‌های قابل معامله کاربرد دارد و به معنی ارزش خالص یک واحد سرمایه‌گذاری است. به زبان ساده تفاوت بین دارایی‌ها و بدهی‌ها به عنوان Net Asset Value شناخته می‌شود. حال در بازار سرمایه با تقسیم بین دارایی‌ها و بدهی‌ها بر تعداد سهام سرمایه‌گذاران ارزش خالص دارایی محاسبه می‌گردد.

صندوق‌های سهامی؛ بهترین گزینه سرمایه‌گذاری بلندمدت

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق، عامل موفقیت شما در مسیر بلند مدت سرمایه‌گذاری

محاسبات جدول زیر با فرض سرمایه‌گذاری ماهانه 100 هزار تومان از ابتدای سال 1395 تا انتهای سال 1401 در صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق انجام شده است.

هر چه بازه زمانی سرمایه‌گذاری طولانی‌تر باشد، نسبت ارزش روز به مجموع مبالغ سرمایه‌گذاری‌شده نیز بیشتر می‌شود. این مزیت بازار سرمایه در میان انواع بازارهای دارایی آن را به بهترین گزینه سرمایه‌گذاری در بلندمدت تبدیل می‌سازد.

شما می‌توانید با استفاده از این ویژگی بازار سرمایه که به صورت تکامل‌یافته در صندوق‌های سرمایه‌گذاری وجود دارد، آتیه فرزندان خود را به بهترین و کم‌هزینه‌ترین نحو ممکن تأمین نمایید.

سرمایه‌گذاری بلند مدت با صندوق سهامی افق
صدور واحد در صندوق افق (ماهانه صدهزار تومان)مجموع ارقام واریزی (تومان)ارزش روز در پایان سال 1401 (تومان)بازده ارزش روز نسبت به جمع مبالغ واریزی
از ابتدای سال 1395 تا سال 14018,400,00064,992,446674%
از ابتدای سال 1396 تا سال 14017,200,00046,853,868551%
از ابتدای سال 1397 تا سال 14016,000,00026,501,971342%
از ابتدای سال 1398 تا سال 14014,800,00011,981,539150%
از ابتدای سال 1399 تا سال 14013,600,0005,474,62352%

شروع سرمایه‌گذاری مطمئن

چطور در افق سرمایه‌گذاری کنیم؟

1) به سایت https://ofoghfund.com مراجعه فرمایید.

2) اگر قبلا در سجام ثبت نام داشته‌اید، با کلیک بر روی ورود سرمایه‌گذاران، اقدام به ثبت‌نام در سایت صندوق افق نمایید؛ و اگر در سجام ثبت‌نام نداشته‌اید برای انجام امور ثبت‌نام سجامی و راهنمایی لطفا با شماره 42548(021) داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.

3) واحدهای صندوق افق را خریداری نمایید. پس از ثبت نام در سایت افق می‌توانید نسبت به خریداری واحدهای صندوق اقدام نمایید.

جهت واریز وجه اگر مبلغ واریزی کمتر از 100 میلیون تومان بود امکان واریز از طریق درگاه‌های اینترنتی فراهم هست و اگر مبلغ بالاتر از 100 میلیون تومان بود یا انتخاب مشتری واریز از طریق شعب بانک‎ها بود، آنگاه فیش واریزی در سایت افق بارگزاری شود تا صدور واحد برای سرمایه‌گذار انجام شود.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار در مورد صندوق سرمایه‌گذاری افق

حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در صندوق افق، خرید حداقل یک واحد (NAV) از صندوق افق است که به تاریخ 8 خرداد 1402 معادل با 16,831 (کمتر از 17,000) تومان است.

عملکرد صندوق افق را می توان از سایت ofoghfund.com به صورت اختصاصی مشاهده کرد. لازم به ذکر است عملکرد تمامی صندوق های دارای مجوز رسمی و مقایسه آنها با یکدیگر را می‌توان از سایت fipiran.ir ملاحظه نمود.

این صندوق از نوع سهامی می‌باشد که طبق قوانین سازمان بورس امکان تضمین سود را ندارد اما روند صندوق از ابتدای تاسیس نشان از سودآور بودن سرمایه‌گذاری در این صندوق را دارد؛ به ترتیبی که از ابتدای تاسیس بیش از 1500 درصد سود به سرمایه‌گذاران خود رسانده است.

سرمایه‌گذاری موفق را با سرمایه و دانش تجربه کنید!

اگر علاقه‌مند به کسب سود هستید و فکر می‌کنید دانش و تحلیل دقیق بازار می‌تواند در بلند مدت سودآوری کسب نماید، پیشنهاد می‌کنیم سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه و دانش را تجربه کنید. با ریسک بسیار معقولی که این صندوق‌ها دارند، یک سرمایه‌گذاری بدون دردسر خواهید داشت.

اسکرول به بالا