سبدگردانی اختصاصی

سبدگردانی اختصاصی یکی از روش های سرمایه گذاری غیرمستقیم در بازار سرمایه است. در سبدگردان سرمایه و دانش برای هر مشتری، چندین تحلیلگر حرفه ای با رصد بازار سرمایه و انتخاب فرصت های مناسب سرمایه گذاری اقدام به مدیریت سرمایه می کنند. در خدمت سبدگردانی، مدیریت سرمایه با توجه به اهداف مالی مشتریان و متناسب با میزان ریسک پذیری آن ها انجام می شود. به همین دلیل لفظ اختصاصی به این خدمت اضافه شده است.

مزایای سبدگردانی اختصاصی سرمایه و دانش

استراتژی معاملاتی شما بر اساس جلسات اولیه و برپایه اهداف مالی و سرمایه گذاری و میزان ریسک پذیری دلخواهتان تدوین و به اطلاع شما خواهد رسید. سپس تصمیم های تحلیلگران ما درباره سرمایه شما بر اساس این استراتژی معاملاتی خواهد بود. حرفه ترین تحلیلگران ما در خدمت شما هستند تا با شناخت هر چه بهتر اهداف و درخواست های شما، به حفظ و افزایش سرمایه شما مشغول شوند.

در میانه قرارداد با سرمایه و دانش اهداف مالی شما تغییر کرده است؟ یا علاقه مندید میزان ریسک پذیریتان را تغییر دهید؟ شما در هر لحظه می توانید درخواست تغییر در استراتژی معاملاتی تان را ارائه دهید. بعد از گفتگو با شما و فهم دستورات جدیدتان، استراتژی معاملاتی جدید به اطلاع شما خواهد رسید. در سرمایه و دانش شما با مدیران و تحلیلگران ما به راحتی گفتگو خواهید کرد تا بهترین تصمیم ها به طور کاملا اختصاصی برای افزایش دارایی شما اتخاذ شود

در سرمایه و دانش همه چیز شفاف است. همه تصمیم ها بر اساس تحلیل های علمی و دقیق اتخاذ می شود. تحلیلگران ارشد ما، مرجع بسیاری از تحلیلگران بازار و دیگر شرکت ها هستند. به همین دلیل سبدگردانی اختصاصی در سرمایه و دانش با مدیریت حرفه ای و علمی پیش می رود و دارایی شما متناسب با استراتژی معاملاتی اختصاصی شما، به بهترین نحو ارزشمندتر خواهد شد.

در سرمایه و دانش گزارش دهی ها به صورت مدون به سرمایه گذاران انجام می شود. علاوه بر گزارش دهی های ماهانه، گزارش های حضوری و آنلاین در بازه های زمانی از قبل تعیین شده و با حضور مدیران و تحلیلگران ارشد برگزار می شود. در این جلسات شما با تصمیم گیرندگان اصلی سرمایه تان گفتگو می کنید. همچنین در هر لحظه، همکاران اختصاصی ما در واحد مدیریت ارتباط با مشتریان پاسخ گوی دغدغه های شما هستند. هدف ما ایجاد تجربه آرامش مالی برای مشتریانمان است. به همین دلیل در تمامی شرایط آماده گفتگو هستیم.

در تمامی تصمیم گیری ها درباره سرمایه مشتریان، رعایت اخلاق سرمایه گذاری برای ما یک خط قرمز اساسی است. مدیران و تحلیلگران ارشد ما، امانت دار سرمایه های شما هستند و به همین دلیل با سرمایه شما اقدام به ایجاد نوسانات غیرقانونی و غیرحرفه ای در بازار نمی کنند. در ابتدای همکاری و بر اساس اهداف هر مشتری، یک استراتژی معاملاتی تدوین می شود که چراغ راهنمای مدیران و تحلیلگران ماست. ما به اخصاصی بودن این خدمت متعهدیم. به همین دلیل با رعایت اخلاق حرفه ای و در نظر گرفتن اهداف مالی هر مشتری، اقدام به انتخاب گزینه های سرمایه گذاری می کنیم.

کلیه اقدام های سبدگردان سرمایه و دانش به عنوان یک شرکت تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار کاملا قانونی انجام می شود. بازوهای نظارتی سازمان های نظارتی کشور بر تمامی فعالیت های ما نظارت دارند. اما مهم تر از همه نهادها، ما به پاسخگویی به مشتریانمان متعهدیم. جلسه های مدون گزارش دهی، پاسخ دهی روزانه و همچنین مشاورهای اقتصادی ارائه شده توسط تحلیلگران ما به شما، تجربه حس آرامش در سرمایه گذاری را به ارمغان خواهد آورد.

علاقه مندید با کارشناسان ما گفتگو کنید؟ 

تفاوت سبدگردانی اختصاصی با صندوق های سرمایه گذاری

هر دوی این خدمات در سبدگردان سرمایه و دانش با هدف حفظ و افزایش دارایی های شما و ارائه تجربه آرامش مالی ارائه می شود. اما سبدگردانی اختصاصی مزیت هایی دارد که سرمایه گذاری در صندوق ها برای شما به ارمغان نخواهد آورد:

سبدگردانی کاملا اختصاصی است! یعنی تصمیم گیری برای دارایی شما بر اساس اهداف مالی شخص شما انجام می شود.

گزارش دهی کاملا اختصاصی است! یعنی گزارش دارایی شما در قالب گزارش های حضوری، آنلاین و متنی خواهد بود. در جلسات گزارش دهی همه دغدغه ما ارائه گزارش اختصاصی برای شخص شماست.

ارتباط انسانی کاملا اختصاصی است! در واحد مدیریت ارتباط با مشتریان سبدگردان سرمایه و دانش هر سرمایه گذار یک رابط اصلی با شرکت دارد. همچنین شما به مدیران و تحلیلگران ارشد ما دسترسی دارید تا با بیان دغدغه های خود، آن ها را در مسیر اهداف مالی خودتان هدایت کنید تا به بهترین نحو‌ و کاملا اختصاصی، سرمایه شما مدیریت شود.

نحوه محاسبه کارمزد و حداقل سرمایه گذاری

ما در سرمایه و دانش برای مدیریت دارایی و ارائه خدمت سبدگردانی کارمزدی را از مشتریانمان دریافت می کنیم. این کارمزد از دو بخش تشکیل شده است:

کارمزد ثابت، یک مبلغ حداقلی برای مدیریت سرمایه شماست. این عدد یک درصد از میانگین ارزش دارایی شما در خدمت سبدگردانی اختصاصی خواهد بود که در انتهای قرارداد به صورت روزانه محاسبه می شود و دریافت می گردد.

کارمزد مبتنی بر عملکرد پاداش اصلی ما برای مدیریت حرفه ای دارایی شماست. این کارمزد زمانی به ما تعلق می گیرد که شما بیشتر از ۲۰ درصد سود کسب کنید. اگر کمتر از میزان سود کسب شده باشد، هیچ کارمزدی به عنوان کارمزد مبتنی بر عملکرد توسط ما دریافت نمی شود. اما اگر ما بتوانیم بیش از ۲۰ درصد برای شما سودآوری ایجاد کنیم، ۲۰ درصد میزان سودآوری به عنوان کارمزد مبتنی بر عملکرد دریافت خواهد شد. به همین دلیل پاداش اصلی ما در سودآوری بیشتر شماست. در نتیجه ما در صورت افزایش ارزش دارایی شما پاداش خواهیم گرفت؛ هرچه سودآوری شما بیشتر، پاداش سرمایه و دانش هم بیشتر! یک همکاری حرفه ای بر پایه سودآوری شما به عنوان مشتری سرمایه و دانش.

برای استفاده از خدمات بیان شده، حداقل سرمایه گذاری در خدمت سبدگردانی اختصاصی سرمایه و دانش به طور موقت ۱۰۰ میلیون  تومان است. این مبلغ در آینده ممکن است افزایش یابد.