صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت صخره

طرح سرمایه‌گذاری صخره

صخره، صندوقی با درآمد ثابت هست و برای رقابت با بازار پول تاسیس شده است تا مزایای بیشتری از بانک‌ها به سرمایه‌گذار اعطا کند و نقاط ضعف بازار پول را هم تا حدی جبران کند.

از مهمترین مزایای صخره نسبت به بانک‌ها می‌توان به سوددهی بیشتر با همان میزان ریسک اشاره کرد. با رصد سایت صندوق صخره و همچنین سایت فیپیران می‌توان مشاهده کرد که از بدو شروع به فعالیت صندوق با درآمد ثابت صخره همواره سود روز شمار بالاتر از بانک به مشتریان خود داده است.

نکته مهمتر اینکه پس‌انداز در صخره جریمه ابطال ندارد و هر روزی که مشتری واحدهای خود را ابطال نماید، بدون جریمه، کل مبلغ درخواستی به حساب ایشان واریز می‌شود.

شروع سرمایه‌گذاری و تجربه آرامش مالی

سود ماهیانه یا مرکب دریافت کنید

 از آنجاییکه این صندوق صدور و ابطالی هست امکان معامله آن در فرابورس امکان پذیر نمی‌باشد. در عوض سرمایه‌گذار این امکان را دارد تا در ساعت‌هایی غیر از ساعت‌های کاری بازار سرمایه اقدام به صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری خود کند.

همچنین سرمایه‌گذار این امکان را دارد تا تعیین نماید که سود سرمایه‌گذاری به صورت ماهیانه به حساب وی واریز شود یا به صورت مرکب (سرمایه‌گذاری مجدد با سود حاصل شده) در سرمایه‌گذاری ایشان لحاظ شود.

مشاوره برای سرمایه‌گذاری

مشاوره با کارشناسان سرمایه و دانش

برای مشاوره با کارشناسان و شروع سرمایه‌گذاری با ما تماس بگیرید.
مشاوره مالی
سرمایه گذاری با مدیریت علمی و دقیق

سودآوری برای همه

سودی بالاتر از بانک‌ها دریافت کنید

پس‌انداز در صندوق صخره معاف از مالیات است و برای سفرهای خارج از کشور اگر نیاز به ارایه تمکن مالی باشد می‌توان به عنوان تمکن مالی نیز از آنها بهره برد.

لازم به ذکر است که امکان استفاده از واحدهای سرمایه‌گذاری شده در صندوق به عنوان وثیقه فراهم می‌باشد و منع‌قانونی ندارد.

در کل باید اشاره داشت که میزان ریسک در سرمایه‌گذاری در صندوق صخره به مانند بانک ها می‌باشد، در حالیکه سود جذاب و بالاتری را نصیب سرمایه‌گذار می‌کند.

شروع سرمایه‌گذاری مطمئن

چطور در صخره سرمایه‌گذاری کنیم؟

  1. به سایت https://sakhrehfund.ir مراجعه فرمایید.
  2. اگر قبلا در سجام ثبت نام داشته‌اید، با کلیک بر روی ورود سرمایه‌گذاران، اقدام به ثبت‌نام در سایت صندوق صخره نمایید؛ و اگر در سجام ثبت‌نام نداشته‌اید برای انجام امور ثبت‌نام سجامی و راهنمایی لطفا با شماره 42548(021) داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.
  3. واحدهای صندوق صخره را خریداری نمایید. پس از ثبت نام در سایت صخره می‌توانید نسبت به خریداری واحدهای صندوق اقدام نمایید.
    جهت واریز وجه اگر مبلغ واریزی کمتر از 50 میلیون تومان بود امکان واریز از طریق درگاه‌های اینترنتی فراهم هست و اگر مبلغ بالاتر از 50 میلیون تومان بود یا انتخاب مشتری واریز از طریق شعب بانک‎ها بود، آنگاه فیش واریزی در سایت صخره بارگزاری شود تا صدور واحد برای سرمایه‌گذار انجام شود.

واحدهای سرمایه‌گذاری شده در صندوق صخره را می‌توان در سایت صندوق صخره مشاهده نمود، حساب کاربری حداکثر ظرف مدت ۱ روز کاری در صورت کامل بودن اطلاعات و مدارک فعال می‌گردد.

سود مؤثر سالیانه دوره یک‌ماهه منتهی به ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۱ معادل ۲۶.۰۵ درصد محاسبه شد.

صندوق سرمایه‌گذاری صخره

سرمایه‌گذاری موفق را با سرمایه و دانش تجربه کنید!

اگر علاقه‌مند به کسب سود هستید و فکر می‌کنید دانش و تحلیل دقیق بازار می‌تواند در بلند مدت سودآوری کسب نماید، پیشنهاد می‌کنیم سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه و دانش را تجربه کنید. با ریسک بسیار معقولی که این صندوق‌ها دارند، یک سرمایه‌گذاری بدون دردسر خواهید داشت.

اسکرول به بالا