فلسفه سرمایه و دانش

سرمایه‌گذاری علمی و دقیق

سبدگردان سرمایه و دانش

سبدگردان سرمایه و دانش یک شرکت ارائه دهنده خدمات حفظ و ارزش سرمایه بر پایه بازار سرمایه ایران است.

ما در سرمایه و دانش سرویس‌های مختلفی برای نیازهای مختلف طراحی کرده‌ایم و به مشتریانمان کمک می‌کنیم تا ارزش دارایی آن‌ها افزایش یابد و آرامش مالی را تجربه کنند.

فلسفه سرمایه و دانش

چرا ما را انتخاب کنید؟

محاسبه ریسک

محاسبه ریسک سرمایه‌گذاری‌ها به دقت انجام می‌شود.

ارتباط عمیق

ایجاد ارتباط انسانی عمیق با مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد.

خدمات گوناگون

خدمات مختلف ما برای همه افراد آماده شده است.

تجربه موثر

تلاش می‌کنیم تا تجربه بهتری برای مشتریانمان به وجود آوریم.

ارتباط عمیق با مشتریان

ایجاد ارتباط انسانی عمیق با مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل همکاران ما در بخش مدیریت ارتباطات مشتریان تلاش می‌کنند تا ضمن برقراری ارتباط عمیق در حین مدت قرارداد، پاسخ‌گوی کامل دغدغه‌های مشتریان باشند.

ما در لحظات سخت در کنار مشتریانمان هستیم. هدف ما ارائه تجربه آرامش مالی است. به همین دلیل در تمامی لحظات آماده گفتگوایم تا دغدغه‌های سرمایه گذاری و مالی مشتریانمان را کم کنیم.

شما در سرمایه و دانش به مدیران ارشد و تحلیلگران اصلی دسترسی دارید تا با آن‌ها گفتگو کنید و دغدغه‌هایتان را بیان کنید. ارتباط انسانی عمیق هدفی است که ما در سرمایه و دانش برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

محاسبه ریسک

محاسبه ریسک

ما در سرمایه و دانش بر پایه تحلیل‌های علمی و دقیق اقتصادی و صنعتی فعالیت می‌کنیم. محاسبه ریسک سرمایه‌گذاری ها به دقت انجام می‌شود و تحلیلگران حرفه‌ای ما تلاش می‌کنند تا با شناخت فرصت‌های بی‌نظیر سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ایران، با در نظر گرفتن ریسک منطقی، به حفظ و افزایش ارزش دارایی‌های شما بپردازند.

در سرمایه و دانش همه چیز شفاف است. گزارش‌دهی مدون به مشتریان، جلسات حضوری و آنلاین گفتگو درباره پورتفوی سرمایه‌گذاری و همچنین ارائه مشاوره‌های اقتصادی بخشی از خدماتی است که تمامی مشتریان خدمت سبدگردانی، در سبدگردان سرمایه و دانش دریافت می‌کنند.

مشاوره با کارشناسان سرمایه و دانش

برای مشاوره با کارشناسان و شروع سرمایه‌گذاری با ما تماس بگیرید.
مشاوره مالی

تجربه موثر

شرکت کارگزاری سرمایه و دانش از سال ۱۳۸۲ در بازار سرمایه ایران فعال است و از آن تاریخ تلاش کرده‌ایم تا با ارائه متفاوت سرویس‌های بازار سرمایه تجربه بهتری برای مشتریانمان به وجود آوریم.

به همین دلیل از سال ۱۳۹۹ ارائه سرویس‌های مرتبط با سبدگردانی را جدا کردیم و شرکت سبدگردان سرمایه و دانش به طور رسمی آغاز به فعالیت نمود.

خدمات گوناگون

خدمات مختلف ما برای همه افراد آماده شده است. سرویس سبدگردانی با هدف ارائه خدمات سبدگردانی اختصاصی بر اساس دغدغه‌های شخصی و فردی شماست.

اگر هم علاقه‌مندید تا سهم کمتری از دارایی‌تان را در بازار سرمایه و از طریق حرفه‌ای‌های این بازار، سرمایه‌گذاری کنید؛ صندوق‌های سرمایه و دانش آماده‌اند تا ارزش دارایی شما را افزایش دهند.

تفاوتی نمی‌کند کدام خدمت را انتخاب می‌کنید. ما در سرمایه و دانش با ایجاد ارتباط عمیق با شما و پاسخ‌گویی به دغدغه‌هایتان متهعدیم.

سرمایه‌گذاری موفق را با سرمایه و دانش تجربه کنید!

اگر علاقه‌مند به کسب سود هستید و فکر می‌کنید دانش و تحلیل دقیق بازار می‌تواند در بلند مدت سودآوری کسب نماید، پیشنهاد می‌کنیم سرمایه‌گذاری را همین امروز شروع کنید.

درخواست مشاوره

کارشناسان سبدگردان سرمایه و دانش آماده پاسخ‌گویی و ارائه بهترین راهکارهای سرمایه‌گذاری به شما هستند.

با شماره 42548(021) داخلی 3 تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنیم.

اسکرول به بالا