صندوق ها

صندوق های سرمایه گذاری یکی از روش های غیرمستقیم سرمایه گذاری در بازار سرمایه هستند. صندوق ها راه حلی برای استفاده همه اقشار جامعه از فواید بازار سرمایه است. شما ممکن است علاقه ای به سرمایه گذاری با ارقام بالا در بازار سرمایه را نداشته باشید (البته اگر اینگونه هست، به شما سبدگردانی اختصاصی را هم پیشنهاد می کنیم). اما علاقه مند باشید با مبالغی،‌ هر چند کم، از بازار سرمایه سود کسب کنید و سرمایه خود را افزایش دهید. صندوق های تحت مدیریت و هدایت سبدگردان سرمایه و دانش راه حل بسیار مناسبی برای شما هستند.

شما در صندوق ها با خرید هر واحد از آن صندوق به سرمایه گذاری می پردازید و هر زمان که بخواهید با فروختن این واحدها به سبدگردان سرمایه و دانش (یا ابطال نمودن آن ها) به قیمت روز به دارایی خود دست پیدا خواهید کرد. صندوق های سبدگردان سرمایه و دانش تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و به صورت کاملا قانونی عمل می کنند و امکان سرمایه گذاری و تجربه آرامش مالی را برای همه اقشار جامعه فراهم می آورند.

هر صندوق از واحدهای بسیاری تشکیل شده که هر کدام را سرمایه گذاری خریده است. به این صورت، مبلغ قابل توجهی سرمایه جمع آوری می شود. سپس مدیران و تحلیلگران ارشد سرمایه و دانش با مطالعه دقیق بازار به سرمایه گذاری این مبلغ می پردازند و سود کسب می کنند. این مدیریت علمی و دقیق باعث می شود که با سرمایه گذاری سرمایه صندوق، سودقابل قبولی برای همه سرمایه گذاران به نسبت تعداد واحدی که از صندوق دارند، ایجاد شود. ریسک سرمایه گذاری هم برای این افراد به شدت کاهش پیدا می کند و با هزینه بسیار منطقی، همه افراد می توانند از سودآوری صندوق های تحت هدایت سرمایه و دانش بهره ببرند.

اگر علاقه مند به کسب سود هستید و فکر می کنید دانش و تحلیل دقیق بازار می تواند در بلند مدت سودآوری کسب نماید، پیشنهاد می کنیم سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه و دانش را تجربه کنید. با ریسک بسیار معقولی که این صندوق ها دارند، یک سرمایه گذاری بدون دردسر خواهید داشت. همکاران ما در واحد مدیریت ارتباط مشتریان آماده اند تا پاسخگوی سوال های شما باشند.
اگر سوالی دارید، ممکن است پاسخ آن را در بخش سوال های متداول ما پیدا کنید.

برای اطلاع از آخرین کمپین های ترویجی صندوق های تحت مدیریت سبدگردان سرمایه و دانش کلیک کنید.

علاقه مند به گفتگوی تلفنی هستید؟

علاقه مند به سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه و دانش هستید؟