تحلیل بنیادی شپدیس (شرکت پتروشیمی پردیس)

گزارش پیش‌رو، توسط واحد تحلیل سبدگردان سرمایه و دانش با هدف تحلیل و بررسی صنعت پتروشیمی و به طور خاص شرکت پتروشیمی پردیس تهیه شده است.

تحلیل بنیادی پتروشیمی پردیس
تحلیل بنیادی پتروشیمی پردیس

تلاش واحد تحلیل سبدگردان سرمایه و دانش در این گزارش‌ها بر آن است تا با رویکردی جامع‌نگر و با استفاده از داده‌های تاریخی و پیش‌بینی جریان‌های نقدی آتی شرکت از بعد کمی و کیفی، وضعیت فعلی و آتی شرکت‌ها و صنایع را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و از این طریق فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسب را با در نظر گرفتن فاکتور ریسک سرمایه‌گذاری به عموم سرمایه‌گذاران و فعالان بازار سرمایه معرفی کند.

رویکرد تحلیل بنیادی در واحد تحلیل سبدگردان سرمایه و دانش مبتنی بر بررسی عوامل تأثیرگذار بر اقتصاد، بازارهای مختلف، صنایع و در نهایت شرکت‌های پذیرفته شده در بازار سرمایه کشور است. این کار با رصد متغیرهای تاثیرگذار در اقتصاد در سطح جهانی و داخلی انجام می‌شود که در نهایت تصویری جامع و به روز از وضعیت شرکت‌ها به دست می‌دهد.

به عنوان مثال در شرکت‌های تولیدی، فاکتورهایی نظیر بازار، چشم‌انداز فروش شرکت‌ها در دوره‌های مالی آتی و نیز فاکتورهای تعیین کننده در بهای تمام شده آن ها به صورت تحلیلی مورد واکاوی قرار می گیرند. در برخی موارد نیز از تحلیل تکنیکال به عنوان روش کمکی برای تحلیل روندهای معاملاتی سهام شرکت‌ها، با هدف تشخیص جو و هیجان بازار استفاده خواهد شد.


دانلود فایل تحلیل

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا